Hayatımız birçok alışkanlıklarımızın toplamından ibarettir. Güne başlama şeklimizden, beslenme alışkanlığımıza, yürüyüş şeklimizden uykumuza kadar her alandaki rutinlerimiz bizim yaşam çizgimizi oluşturur.

Bunlardan bazıları enerjimizi artırır, bir kısmı korur ve bir kısmı da azaltır.

Hayatımızda sağlıkla ilerlemek için tüm bunların farkına varmaya ihtiyacımız vardır.

Bu program süresince, süregelen her şeye farkındalıkla bakmaya başlayacak ve enerjimizi artıracak ve bize iyi hissettiren taze ve sürdürülebilir alışkanlıklarla yepyeni bir “iyi yaşama” merhaba diyeceğiz.

Bu program, 10 Hafta içinde mindfulness, egzersiz, bilinçli beslenme, meditasyon, öz şefkat, günlük tutmak, yürüyüş ve kaliteli uyku alışkanlığı kazanmamıza destek olmak için tasarlanmış Mindfulness temelli alışkanlık değiştirme programıdır.

The Seed Nedir? 

10 hafta içinde mindfulness, egzersiz, bilinçli beslenme, meditasyon, öz şefkat, günlük tutma, yürüyüş ve iyi uyku alışkanlığı kazanmamıza destek olmak için tasarlanmış mindfulness temelli alışkanlık değiştirme programıdır.

Seed’e katılmak ne fayda sağlar?

Seed Programı, ruhumuza, bedenimize ve zihnimize iyi gelecek sürdürülebilir alışkanlık tohumları atmamıza ve bunları yeşertmemize destek olur. Diğer bir dille, yerimizden kalkıp harekete geçmek ve beslenme, spor ve meditasyon alışkanlığı kazanıp hayatımız boyunca faydalarının keyfini sürmemiz için itici güç olur.

Eğitim sonunda Mindfulness Alliance katılım sertifikasi verilecektir.

Eğitmen:

Dr. İhsan Yelkencioğlu

Ne kadar sürer? 

The Seed 10 Hafta sürer. Haftada 2 saatlik canlı ve etkileşimli webinarlar ve whatsapp gruplarındaki  koçlukla ilerler.

Program akışı nasıldır? 

Program, katılımcıların buluşmalar öncesinde okuma ve izleme listesi sayesinde konuya aşina olmalarıyla başlar. 10 hafta boyunca katılımcılar egzersiz, beslenme ve meditasyon gibi konuların temellerini öğrenip, günlük hayat rutinleri içerisine nerde ne şekilde ve ne kadar yerleştireceklerini eğitmenle birlikte tarsarladıkları bir yolculuk yaşarlar. Katılımcılara verilen 10 haftalık alışkanlık takvimini her gün doldururlar. Whatsapp grubundan birbirlerine destek olurlar. Gün be gün hayatlarında ektikleri alışkanlık tohumlarını pratik yapa yapa sağlamlaştırırlar.

10 hafta sonunda kazanımlar: Katılımcı tohumlarını attığı egzersiz, sağlıklı beslenme ve meditasyon alanlarında, en temel alışkanlıkları kazanmış olarak hayatına devam eder…

Back to Top