EĞİTİMLERİMİZ

THE SEED

Hayatımız birçok alışkanlıklarımızın toplamından ibarettir. Güne başlama şeklimizden, beslenme alışkanlığımıza, yürüyüş şeklimizden uykumuza kadar her alandaki rutinlerimiz bizim yaşam çizgimizi oluşturur.


 

Detaylar

MBSR

Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR), 1979 senesinde Prof. Dr. Jon Kabat Zinn tarafından geliştirilmiş ve MIT (Massachusetts Institute of Technology) Üniversitesi Mindfulness Merkezi’nde yapılmaya başlanmış bir programdır.


 

Detaylar

MBCL

Mindfulness Temelli Şefkatli Yasam Programı, Şefkat doğduğumuz anda bizimle kurulan en kucaklayıcı bağdır. Önce annemiz sarar bizi, babamız, kardeşlerimiz, belki anneanne, babaanne, dede…Orada güvendeyizdir, burnumuzda kokusu, kalbimizde yankısı...


 

Detaylar

Mindfulness 101

Mindfulness Modern Programı (MMP), mindfulness ile nörobilim, özşefkat, pozitif psikoloji, motivasyon tasarımı, hikayeleştirme gibi pek çok farklı disiplini birleştiren ve her yıl güncellenen bir programdır.


 

Detaylar

ŞİRKETLER İÇİN EĞİTİMLER

Vaktimizden hatırı sayılır pay alan iş yaşantımıza yönelik eğitimler, seminerler ve çözüm ortaklıkları Ben İnsan Akademi’nin insana dair çıktığı yolculuğa eşlik ediyor.


 

Detaylar

SANATLA FARKINDALIK

Baktığımızı görebilmek, gördüğümüzü anlayabilmek, anladığımızı görsel olarak ifade edebilmek için; soluklanmak, nefes almak, farkında olmak için…


 

Detaylar