Nihan HAYDAROĞLU, ACC

1975 yılında İstanbul’da doğdu. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat (İng) bölümünden mezun olduktan sonra, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’ nde MT (Management Traniee) olarak iş hayatına başladı.

Yapı Kredi Bankası ve iştiraki Yapı Kredi Leasing şirketlerinde Krediler Yönetimi bünyesinde uzmanlıktan direktörlüğe uzanan ve tüm kredi süreçlerini kapsayan çeşitli görev ve sorumluluklarda yer alırken, yönettiği birimlerin organizasyon yapısından süreçlerin oluşturulmasına, insan kaynağından stratejik gelişimine kadar tüm rolleri üstlenerek ilgili projelerde liderlik yaptı.

Kişisel gelişimi, hayatının olmazsa olmazı görmesi dolayısıyla 20 yıllık Bankacılık kariyeri boyunca eğitim ve çalışmalar ile sürekli kendini yeniledi ve birikimlerini değerlendirebileceği yeni ufuklar için Koçluk & Mentörlük &  Danışmanlık alanlarında kariyerine devam etme kararı aldı.

2018 yılından bu yana, Bütünsel Gelişim Koçluğu (ACC, ICF), Logoterapi, Spiral Dinamikler, Lider Koçluğu, Koçlukta Duyguların kullanımı konularındaki çalışmalarını; insan, organizasyon ve değer sistemleri; günümüz VUCA dünyasında adaptasyon; kişisel/iş hayatında liderlik; konuları üzerine yoğunlaştırdı ve bu alanlarda iş liderlerine koçluk ve mentörlük yaptı. Paralelde farklı sektörlerdeki firmaların gelişim ve büyüme yolculuklarına gerek finansal gerekse de organizasyonel yapılanma alanlarında danışmanlık tecrübesi ile yön verdi.

Halen bireylere, yöneticilere ve organizasyonlara gelişim ve dönüşüm yolculuklarında rehberlik yapmaktadır.

Evli ve bir kız çocuk annesidir.

Eğitimler & Sertifikalar:

 

  • 2023 _ Koçlukta Duygularla Çalışmak _ MareFidelis Akademi
  • 2022 _ Lider Koçluğunda Ustalık _ MareFidelis Akademi
  • 2022 _ VCC (ValueMatch Certified Coach)
  • 2021 _ Spiral Dynamics _ ValueMatch NL
  • 2020 _ ACC (ICF Onaylı Akredite Profesyonel Koç)
  • 2019 _ Logoterapi _ Academic Associate from Victor Frankl Institute of Logotherapy
  • 2019 _ İntegral İlişki Koçluğu _ ID Coaching International
  • 2018 _ İntegral Gelişim Koçluğu ACTP_ID Coaching International
Back to Top